box úložný GEMA 20l, 49x32,5x19,5cm, víko, klip, PH ŠE/TRA
Kód: MA-267119
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box úložný GEMA 20 l, 49 x 32,5 x 19,5 cm, víko, klip, PH ŠE/TRA. objem: 20 l rozměry: 49 x 32,5 x 19,5 cm materiál: plast barva: transparentní box, šedé klipy Plastový multifunkční box GEMA o objemu 20 l se šedými madly, je vhodný nejen pro ukládání předmětů, ale i jejich přepravu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 8591022612002 |
| Hloubka přepravní: | 49 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,7 kg |
| Objem přepravní: | 31,5315 dm3 |
| Šířka přepravní: | 33 cm |
| Výška přepravní: | 19,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
