box úložný MULTIBOX 5l, 34x20x10cm, víko, klip, PH
Kód: MA-266290
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box úložný MULTIBOX 5 l, 34 x 20 x 10 cm, víko, klip, PH. objem: 5 l rozměry: 34 x 20 x 10 cm materiál: plast Plastový multifunkční box s otvory je vhodný nejen pro ukládání předmětů, ale i jejich přepravu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 5907513617013 |
| Hloubka přepravní: | 34 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,255 kg |
| Objem přepravní: | 7,14 dm3 |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
