box úložný MULTIBOX 11l, 39x26x13cm, víko, klip, PH
Kód: MA-266288
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box úložný MULTIBOX 11 l, 39 x 26 x 13 cm, víko, klip, PH. objem: 11 l rozměry: 39 x 26 x 13 cm materiál: plast Plastový multifunkční box s otvory je vhodný nejen pro ukládání předmětů, ale i jejich přepravu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 5907513617006 |
| Hloubka přepravní: | 39 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,415 kg |
| Objem přepravní: | 13,689 dm3 |
| Šířka přepravní: | 26 cm |
| Výška přepravní: | 13,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
