box úložný MULTIBOX 17l, 39x26x20,5cm, víko, klip, PH
Kód: MA-266289
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box úložný MULTIBOX 17 l, 39 x 26 x 20,5 cm, víko, klip, PH. objem: 17 l rozměry: 39 x 26 x 20,5 cm materiál: plast Plastový multifunkční box s otvory je vhodný nejen pro ukládání předmětů, ale i jejich přepravu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.49 kg |
| EAN: | 5907513617037 |
| Hloubka přepravní: | 39 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,495 kg |
| Objem přepravní: | 21,06 dm3 |
| Šířka přepravní: | 27 cm |
| Výška přepravní: | 20 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
