box úložný MULTIBOX 20l, 40x33x20cm, víko, klip, PH
Kód: MA-266293
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box úložný MULTIBOX 20 l, 40 x 33 x 20 cm, víko, klip, PH. objem: 20 l rozměry: 40 x 33 x 20 cm materiál: plast Plastový multifunkční box je vhodný nejen pro ukládání předmětů, ale i jejich přepravu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.61 kg |
| EAN: | 5907513617099 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,615 kg |
| Objem přepravní: | 26,4 dm3 |
| Šířka přepravní: | 33 cm |
| Výška přepravní: | 40 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
