box úložný NUK 38x17,7x18cm na kolečkách PH
Kód: MA-344903
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box NUK na uložení zboží, materiálu a věcí všeho druhu, pro snažší manipulaci je opatřen kolečky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 5905197981772 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 17,7 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,355 kg |
| Kolečka: | Ano |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 12,1068 dm3 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 38 cm |
| Typ: | organizér |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 18 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
