box úložný REC 32l, 51x39x25,8cm s víkem PH ČER
Kód: MA-716921
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Úložný box REC 32 l, 51 x 39 x 25,8 cm s víkem, PH ČER. rozměry: 51 x 39 x 25,8 cm materiál: recyklovaný PP přebroušený barva: černá - tento úložný box je vyrobený z recyklovaného plastu - jeho objem je 32 l - je ideální pro skladování malých a středních předmětů - ideální pro skladování doma, v garáži, v kanceláři apod. - tyto boxy jsou snadno stohovatelné - vysoce kvalitní úložný box - bezpečné uzavření se 2 velkými klipy Tento box je navržen pro možnost vložení organizéru M.A.T. č. 716949, který je vhodný ke skladování a uspořádání drobnějších předmětů, ať už v garáži na šroubky / hřebíky nebo v dílničce na komponenty ke tvoření - např. na stuhy, knoflíky, korálky, šití a podobně (organizér není součástí boxu).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.13 kg |
| EAN: | 5707672727277 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 51 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,127 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 51,3162 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 39 cm |
| Typ: | box |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 25,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
