box úložný VILARD 5l,29x22x13cm,víko,klip,madlo,PH TRA/KOUŘ
Kód: MA-267423
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box úložný VILARD 5 l, 29 x 22 x 13 cm, víko, klip, madlo, PH TRA / KOUŘ. objem: 5 l rozměry: 29 x 22 x 13 cm materiál: plast barva: transparentní dóza, kouřové ucho a klipy Plastový multifunkční box VILARD, o objemu 5 l, s pohodlným uchem, je vhodný nejen pro ukládání předmětů, ale i jejich přepravu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 8591022612026 |
| Hloubka přepravní: | 31 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,26 kg |
| Objem přepravní: | 10,788 dm3 |
| Šířka přepravní: | 24 cm |
| Výška přepravní: | 14,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
