box úložný VILARD 14l,36x26x23,5cm,víko,klip,madlo,PH TRA/KOUŘ
Kód: MA-267486
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box úložný VILARD 14 l, 36 x 26 x 23,5 cm, víko, klip, madlo, PH TRA / KOUŘ. objem: 14 l rozměry: 36 x 26 x 23,5 cm materiál: plast barva: transparentní dóza, kouřové ucho a klipy Plastový multifunkční box VILARD, o objemu 8,5 l, s pohodlným uchem, je vhodný nejen pro ukládání předmětů, ale i jejich přepravu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.56 kg |
| EAN: | 8591022612040 |
| Hloubka přepravní: | 36 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,56 kg |
| Objem přepravní: | 21,996 dm3 |
| Šířka přepravní: | 26 cm |
| Výška přepravní: | 23,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
