brčka 6x195mm papírová mix dekorů (100ks)
Kód: MA-386105
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Brčka 6 x 195 mm, papírová, mix dekorů, 100 ks. Papírová brčka na pití. rozměry: 6 x 195 mm balení: 100 ks mix dekorůDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8719987368707 |
| Hloubka přepravní: | 38 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,116 kg |
| Materiál: | papír |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 33,212 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 38 cm |
| Výška přepravní: | 23 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
