brčka 6x200mm papírová puntíky mix (25ks)
Kód: MA-287239
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Brčka 6 x 200 mm, papírová, puntíky mix (25 ks). průměr: 6 mm délka: 197 mm materiál: papír dekor: puntíky mix barev: bílá / červená, modrá, zelená, černá balení: 25 ks Nápojová papírová brčka jsou vyrobena z biologicky rozložitelného papíru. Papírová brčka jsou ideální pro narozeninové oslavy, večírky a svadby.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591022460849 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,033 kg |
| Objem přepravní: | 0,189 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
