brčka 6x210mm s kloubem,papírová mix barev (35ks)
Kód: MA-386113
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Brčka 6 x 210 mm, s kloubem, papírová mix barev (35 ks). rozměry: 6 x 210 mm balení: 35 ks mix barev: bílá / červená, bílá / zelená, bílá / oranžová, bílá / modrá, bílá / žlutá, bílá / růžová Papírová brčka na pití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8719987368752 |
| Hloubka přepravní: | 45,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,044 kg |
| Materiál: | papír |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 12,03475 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 11,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
