brčka 6x220mm, pro opakované použití, PH TRA (50ks)
Kód: MA-386816
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Brčka 6 x 220 mm, pro opakované použití, PH TRA (50 ks). rozměry: 6 x 220 mm barva: transparentní balení: 50 ks Plastová brčka na pití pro opakované použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8720573479165 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,098 kg |
| Objem přepravní: | 0,7358 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 2 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 28,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
