brčka 8x200mm rovná, skleněná (6ks) + 1 kartáček
Kód: MA-268717
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Brčka 8 x 200 mm rovná, skleněná (6 ks) + 1 kartáček. průměr: 8 mm délka: 200 mm materiál: sklo balení: 6 ks 1 x čisticí kartáček Nápojová brčka MY PARTY ze skla šetří přírodu od odpadu z plastových brček. Sada obsahuje 6 rovných brček a čistící kartáček. Brčka jsou vhodná na teplé i studené nápoje. Brčka lze mýt v myčce na nádobí, kartáček se musí mýt pouze ručně!Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8591022520314 |
| Barva: | čirá |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,12 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,506 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 6 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
