brčka nerez 21,5cm (4ks) + kartáček na čištění
Kód: MA-287753
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Brčka nerez 21,5 cm (4 ks) + kartáček na čištění. délka: 21,5 cm průměr: 6 mm materiál: nerez Sada 4 ks nerezových brček obsahuje 2 rovná a 2 zahnutá brčka. Součástí balení je i čistící kartáček. Brčka jsou vyrobena z kvalitní nerezové oceli (SS 304), která je velmi odolná a zdravotně nezávadná. Výhodou je dlouhá životnost, snadná údržba (lze mýt v myčce na nádobí) a šetrnost k životnímu prostředí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8591022526651 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Objem přepravní: | 0,14 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 0,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
