brčka nerez 21,5cm ohnutá (4ks) + kartáček na čištění
Kód: MA-964088
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Brčka nerez ohnutá (4 ks) + kartáček na čištění. - nápojová brčka z nerezu, pro opakovatelné použití - šetří přírodu a nezatěžují životní prostředí hromaděním plastového odpadu v přírodě - délka brčka 21,5 cm - v sadě jsou 4 ohnutá nerezová brčka, včetně kartáčku na jejich čištění - kartáček s očkem na zavěšení Ekologická varianta plastového brčka, kterou si oblíbíte pro svou šetrnost k přírodě, ale i jako zajímavou náhradu běžných plastových brček. Nápojové brčko z nerezu je ideální pro opakované použití. Sada obsahuje 4 ohnutá brčka a kartáček na čištění. materiál: - brčka: nerez ocel - čisticí kartáček: kov, plastDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8590419964595 |
| Barva: | stříbrná |
| Hloubka přepravní: | 1 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,059 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,252 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 28 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
