brousek na nože AZORA 18,5x4cm
Kód: MA-326162
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Brousek na nože AZORA 18,5 x 4 cm. rozměry: 18,5 x 4 cm materiál: nerez ocel Brousek na nože AZORA z nerezové oceli. Mobilní brousek pro rychlé nabroušení ocelových nožů, je vybaven očkem pro možnost zavěšení, brousek tak je neustále při ruce u pracovní plochy. Řada kuchyňského náčiní GASTEX splňuje náročné požadavky profesionálů a je vhodná i pro domácí použití. J ednoduchý funkční design zabezpečuje nadčasovost a dlouhou morální i kvalitativní životnost všech výrobků.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocílky a ostřiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8590419044358 |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,11 kg |
| Objem přepravní: | 0,266 dm3 |
| Šířka přepravní: | 4 cm |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
