bubínek náhr.04 zelenina k mlýnku na strouhanku
Kód: MA-242007
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (D x Š x V): 125 x 75 x 75 mm hmotnost: 0,17 kg konstrukce: pocínovaný plech Výměnný bubínek 03 zelenina ke strojkům M90 a M90P Strojky jsou vhodné na strouhání tvrdého pečiva, oříšků, mandlí, tvrdých sýrů, brambor a zeleniny.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské mlýnky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8594887309049 |
| Barva: | stříbrná |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,13 kg |
| Kuchyňské pomůcky: | mlýnky |
| Materiál: | nerez |
| Mlýnky, struhadla, kráječe: | mlýnek |
| Objem přepravní: | 0,637 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 13 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
