čajítko koule 4,5cm CULINARIA nerez
Kód: MA-268356
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Čajítko koule 4,5 cm, CULINARIA, nerez. průměr 4,5 cm délka řetízku 13,5 cm materiál - nerez 18/8 Čajové sítko je nepostradatelným pomocníkem pro louhování sypaného čaje, Šálek oblíbeného druhu kvalitního čaje si snadno připravíte a vychutnáte.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8591022252789 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,019 kg |
| Objem přepravní: | 0,504 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
