čajítko RUKAVICE silikon ČRV
Kód: MA-387349
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Čajítko RUKAVICE, silikon ČRV. rozměry: 220 x 50 x 30 mm materiál: silikon barva: červená Silikonové čajítko ve tvaru palčákových rukavic navodí pravou zimní atmosféru.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8721037557528 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,041 kg |
| Objem přepravní: | 0,08 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
