čajítko srdce 5,3cm nerez
Kód: MA-267210
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Čajítko srdce, 5,3 cm, nerez. šířka: 5,3 cm délka: 16,5 cm materiál: nerez 18/8 Čajové sítko CULINARIA, tvar Srdce. Čajové sítko je nepostradatelným pomocníkem pro louhování sypaného čaje, šálek oblíbeného druhu kvalitního čaje si snadno připravíte a vychutnáte. Sítko nezanechává pachy, je hygienické a snadno se udržuje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591022252802 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,038 kg |
| Objem přepravní: | 1,1385 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 5,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
