čajítko vajíčko 3,7cm nerez
Kód: MA-368975
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Čajítko vajíčko 3,7 cm, nerez. průměr: 3,7 cm výška: 5 cm materiál: nerez 18/8 Čajové sítko CULINARIA, tvar Vajíčko. Čajové sítko je nepostradatelným pomocníkem pro louhování sypaného čaje, šálek oblíbeného druhu kvalitního čaje si snadno připravíte a vychutnáte. Sítko nezanechává pachy, je hygienické a snadno se udržuje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591022252758 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,029 kg |
| Objem přepravní: | 0,504 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
