Tekutina Campa GREEN je velmi efektivní přísada do odpadních nádrží přenosných toalet. Brání tvorbě usazenin na stěnách nádrže. Ekogolicky šetrné vůči životnímu prostředí, vhodné pro vyprazdňování do septiku a žumpy. Potlačuje tvoření plynů a nepříjemného zápachu. Napomáhá k rozkladu výkalů a papíru, takže usnadňuje vyprazdňování odpadní nádrže. Pro dosažení nejlepších výsledků je vhodné používat společně s Thetford Campa Rinse (účinná tekutina do splachovací nádržky) a Thetford Aqua Soft (rychle se rozkládací toaletní papír). Tekutina Campa RINSE je přísada do splachovací nádrže přenosné toalety s mnohostranným účinkem. Udržuje vodu ve splachovací nádrži svěží a zajišťuje efektivnější splachování. Tvoří na povrchu toaletní mísy a ventilu ochrannou vrstvu a má čistící účinky, takže zvyšuje hygienu toalety. Podporuje bezchybný chod toalety. Má čerstvou levandulovou vůni. Objem 2 x 1,5l ekonomicky výhodné dvojbalení. Neobsahuje formaldehyd. Už přes 35 let firma Thetford vyvíjí účinné chemické prostředky do přenosných toalet, díky nim mobilní záchody fungují bezchybně. Pro snížení rizika poškození, problémům při vyprazdňování a předčasnému opotřebení doporučujeme používání chemických tekutin Campa Green, Campa Rinse a Aqua Kem. Kromě toho, že přípravky chrání WC tak ho také udržují hygienicky čisté a svěží. Lahve jsou vybaveny odměrkou pro snadné a správné dávkování. Chemické přípravky jsou vysoce koncentrované a proto je potřeba přilívat vždy pouze malé množství jednotlivých látek. Vyrobeno v USA.


Zákazníci ke zboží zakoupili

Právě prodáno

Tescoma Kuchyňská váha dovažovací DELÍCIA 2.2 kg (634560) Ivana, Smečno Před 1 min.

Tescoma SmartClick 605090 Pánev na 4 oka 24 cm Marcela, Polnička Před 1 min.

Šňůra na prádlo s ocelovým lankem 30 m Luděk, Plzeň Před 1 min.

Tescoma Delícia 630132 Nůž na dorty 30 cm Kraus, Hlubočky Před 8 min.

Kráječ na zeleninu Spiromat Vojtěch, Praha Před 12 min.

Tescoma PRESIDENT Stone 780323 Hrnec s poklicí 20 cm 3 l Iva, Dačice Před 16 min.

Tescoma Zásobník na nápoje myDRINK 5,0 l, s vyluhováním Marketa, Tynec nad labem Před 19 min.

Spontex 97550122 Mop Quick Max + ZDARMA Spontex 97550223 Vědro Quick Max 10 l Lucie, Libavské Údolí Před 22 min.

SET Dinosauři 0,5 l Veronika, Klášterec nad Ohří Před 31 min.

Banquet Culinaria Red A14780 Forma beránek silikonová 31x16 cm Martina, Rosice Před 35 min.

Navštívené produkty

Provozovatel webu, Roman Haering - Kuchyňské Potřeby, se sídlem Nám. 17. listopadu 298, Příbram, 261 01, IČ: 48565164, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

E-shop funguje i během karanteny, zboží odesíláme bez zpoždění. Zároveň jsme na doporučení vlády ČR omezili možnosti dobírky. Děkujeme za pochopení.