cedník 8cm kov.ČER
Kód: MA-395207
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Cedník / sítko 8 cm, kov. ČER. průměr: 8 cm materiál: kov barva: černá - lehká, ale pevná konstrukce z práškově lakované oceli - dlouhá kovová rukojeť na ochranu proti popálení - hustě rozmístěné otvory díky použití ocelové sítě - hustá síťovina pro přesné prosévání a pasírování - konstrukce, která umožňuje kovové sítko stabilně umístit na okraje nádobí - průměr 8 cm – černé kuchyňské sítko s rukojetí - můžete pohodlně a efektivně prosít mouku, například na těsto na sušenky - scezení ingrediencí pokrmů z vroucí vody pro vás bude mnohem jednodušší - sítko můžete pevně opřít o okraje nádobí, abyste měli obě ruce volné Sítko můžete použít k prosévání mouky a pasírování různých surovin. V bezpečí zůstanete i při přelévání vroucí vodou přes sítko, protože model má dlouhou rukojeť. Dobře ochrání vaše ruce před náhodným popálením. Snadno jej udržíte v čistotě. Můžete ho také zavěsit pro skladování, například na kuchyňskou tyč. Se sítkem lze posypat bábovku či palačinky moučkovým cukrem. Cedník není vhodný do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky, sítka a trychtýře/nálevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 5903313426633 |
| Hloubka přepravní: | 3 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,032 kg |
| Objem přepravní: | 0,516 dm3 |
| Šířka přepravní: | 21,5 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
