cedník 10cm na čaj pocín.
Kód: MA-208143
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Cedník 10 cm, na čaj, pocínovaný. průměr: 10 cm Kovové tkanivo je pevně spojené s obrubou z ocelového plechu a držadlem s háčky z ocelového drátu, galvanicky leskle pokoveno.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky, sítka a trychtýře/nálevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8595613517028 |
| Hloubka přepravní: | 4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Objem přepravní: | 0,86 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 21,5 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
