cedník 10cm s rukojetí PH mix barev
Kód: MA-259017
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Cedník 10 cm, s rukojetí, PH mix barev. průměr: 10 cm materiál: plast mix barev: mramor, hnědá Cedník využijete při cezení sypaných čajů, šťáv apod. Má velmi jemné sítko. Na konci rukojeťi je očko k zavěšení. Cedník lze díky malému háčku uchytit na okraj hrnku či misky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky, sítka a trychtýře/nálevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8590394021603 |
| Hloubka přepravní: | 4,6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,026 kg |
| Objem přepravní: | 1,2535 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10,9 cm |
| Výška přepravní: | 25 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
