cedník 12 cm nerez
Kód: MA-399663
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
průměr: 12 cm materiál: nerez Jemný cedník s rukojetí a očkem dobře drží na hrnci či hrnečku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky, sítka a trychtýře/nálevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8595556409039 |
| Hloubka přepravní: | 27 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,055 kg |
| Objem přepravní: | 1,51875 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 12,5 cm |
| Typ dopňku: | nástroje |
| Typ nástroje: | cedník |
| Výška přepravní: | 4,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
