cedník 12cm s rukojetí PH mix barev
Kód: MA-259035
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Cedník 12 cm, s rukojetí, PH mix barev. průměr: 12 cm materiál: plast mix barev: mramor, hnědá Cedník využijete nejen k cezení, ale i třeba k posypání či zdobení cukrem, kakaem apod. Na konci rukojeťi je očko k zavěšení. Cedník lze díky dvěma háčkům uchytit na okraj nádoby.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky, sítka a trychtýře/nálevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8590394022105 |
| Hloubka přepravní: | 5,9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Objem přepravní: | 2,048185 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13,1 cm |
| Výška přepravní: | 26,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
