cedník 14cm nerez BANQUET
Kód: MA-287240
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Cedník 14 cm, nerez BANQUET. průměr: 14 cm výška: 4,5 cm tloušťka stěny: 0,35 mm materiál: nerez Nerezový cedník s držadlem využijete při oplachování zeleniny, cezení těstovin i mnoha dalších jídel. Cedník je opatřený praktickým držadlem s otvorem pro zavěšení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky, sítka a trychtýře/nálevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8591022232408 |
| Hloubka přepravní: | 25 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,085 kg |
| Objem přepravní: | 2,8 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
