cedník 14cm nerez
Kód: MA-208754
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
cedník 14 cm nerez velikost: 14 cm materiál: nerez Jemný cedník s rukojetí a dvěma očky, který dobře drží na hrnci a má možnost zavěšení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky, sítka a trychtýře/nálevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8595613513143 |
| Hloubka přepravní: | 6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,11 kg |
| Objem přepravní: | 2,52 dm3 |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Výška přepravní: | 14 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
