cedník 14cm s rukojetí PH mix barev
Kód: MA-259053
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Cedník 14 cm, s rukojetí, PH mix barev. průměr: 14 cm materiál: plast mix barev: mramor, hnědá Plastový cedník je vhodný ke slévání těstovin nebo omytí ovoce a zeleniny. Z jedné části má háčky, které zajistí pohodlné zachycení za okraji nádoby. Rukojeť usnadní manipulaci s cedníkem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky, sítka a trychtýře/nálevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8590394007409 |
| Hloubka přepravní: | 6,6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,044 kg |
| Objem přepravní: | 2,80896 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15,2 cm |
| Výška přepravní: | 28 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
