cedník 18cm nerez
Kód: MA-208756
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
cedník 18 cm nerez velikost: 18 cm materiál: nerez Jemný cedník s rukojetí a dvěma očky, který dobře drží na hrnci a má možnost zavěšení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky, sítka a trychtýře/nálevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8595613513181 |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,132 kg |
| Objem přepravní: | 4,896 dm3 |
| Šířka přepravní: | 34 cm |
| Výška přepravní: | 18 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
