cedník 18cm s rukojetí PH mix barev
Kód: MA-225011
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Cedník 18 cm s rukojetí PH mix barev. délka: 18 cm materiál: plast mix barev: bílá, žlutá, zelená, béžový granit, šedý granit Cedník je určený na cezení polévky, těstovin, ovoce a zeleniny.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky, sítka a trychtýře/nálevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8590221451009 |
| Hloubka přepravní: | 57 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,104 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 27,94425 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 18,5 cm |
| Typ nástroje: | sítko |
| Výška přepravní: | 26,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
