cedník 22cm pocín.
Kód: MA-208077
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Cedník 22 cm, pocínovaný. průměr: 22 cm Kovové tkanivo je pevně spojené s obrubou z ocelového plechu a držadlem s háčky z ocelového drátu, galvanicky leskle pokoveno.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky, sítka a trychtýře/nálevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8595613517080 |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,198 kg |
| Objem přepravní: | 6,688 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 38 cm |
| Výška přepravní: | 22 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
