cedník mísa 26cm PH mix barev
Kód: MA-249252
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Cedník mísa 26 cm, PH mix barev. průměr: 26 cm objem: 3 l materiál: plast mix barev: transparentní, bílá, bílá mramorová, okrová, růžová, červená, tyrkysová, modrá, tmavě modrá, zelená, hnědá, světle šedá, tmavě šedá, černá - plastový cedník s uchy pro snadnou manipulaci - vyrobeno z kvalitního materiálu - stabilní základna Plastový cedník je vhodný pro cezení či omytí potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky, sítka a trychtýře/nálevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 5907513614302 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,125 kg |
| Objem přepravní: | 7,15 dm3 |
| Šířka přepravní: | 26 cm |
| Výška přepravní: | 12,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
