cedník mísa 27cm PH mix barev
Kód: MA-226059
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Cedník mísa 27 cm, PH mix barev. průměr: 27 cm materiál: plast mix barev: transparentní, tranparentní žlutá, transparentní zelená, transparentní modrá Cedník je ideálním pomocníkem k přecezení těstovin, ovoce, zeleniny apod.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky, sítka a trychtýře/nálevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594020082167 |
| Hloubka přepravní: | 29,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,104 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 11,31738 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 27,8 cm |
| Typ nástroje: | cedník |
| Výška přepravní: | 13,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
