cedník na čaj nerez 7cm
Kód: MA-208750
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
cedník na čaj nerez 7cm pr. 7cm materiál: nerezDoplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky, sítka a trychtýře/nálevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8595613513075 |
| Hloubka přepravní: | 3 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,023 kg |
| Objem přepravní: | 0,378 dm3 |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
