cedník na játrovou rýži 14cm pocínovaný
Kód: MA-257011
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměr: 14 cm spodní průměr cedníku: 11,5 cm Cedník je vytvořený z pocínovaného plechu a je určen k výrobě masových zavářek do polévek nebo k cezení jiných potravin. Cedník je velice tradiční a neměl by chybět žádné ženě v její domácnosti. Na protilehlé straně od držadla je háček, za který opřete cedník o stranu hrnce a můžete snadněji pasírovat těsto.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky, sítka a trychtýře/nálevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8595082253076 |
| Barva: | stříbrná |
| Hloubka přepravní: | 4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,11 kg |
| Objem přepravní: | 1,848 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Typ nástroje: | cedník |
| Výška přepravní: | 33 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
