cedník na noky 17cm pocínovaný
Kód: MA-257021
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rozměr: pr. 17 cm Materiál: pocínovaný Možnost zavěšení. Cedník se používá na noky, domácí halušky či zavářku do polévek. Stěrkou protlačíte těsto do vroucí vody. Dobře drží na hrnci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky, sítka a trychtýře/nálevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8595082253069 |
| Barva: | stříbrná |
| Hloubka přepravní: | 4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,155 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 2,38 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 17 cm |
| Typ nástroje: | cedník |
| Výška přepravní: | 35 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
