cedník na noky 18cm nerez, rukojeť PH mix barev
Kód: MA-339042
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Cedník na noky 18 cm, nerez, rukojeť PH mix barev. rozměr: 18 cm materiály: nerez, plastová rukojeť mix barev: bílý, šedý granit, hnědý Cedník, který je určený na noky, domácí halušky nebo zavářku do polévek. Pomocí stěrky se protlačí těsto do vroucí vody.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky, sítka a trychtýře/nálevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8581560190551 |
| Barva: | stříbrná |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,2 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 4,824 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Typ nástroje: | cedník |
| Výška přepravní: | 33,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
