celofán na zavařeniny 18x18cm (20ks)
Kód: MA-829204
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Celofán na zavařeniny 18 x 18 cm (20 ks). rozměry: 18 x 18 cm balení: 20 ks Celofánové archy jsou vhodné k zavírání sklenic se zavařeninami. Celofán se používá na místo víček k hermetickému uzavření sklenic, nasadí se na hrdlo sklenice a připevní gumičkou k obvodu hrdla.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavařování |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8594179601479 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,019 kg |
| Objem přepravní: | 8,51 dm3 |
| Šířka přepravní: | 18,5 cm |
| Výška přepravní: | 23 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
