čepel náhradní do škrabky na skloker.desku (3ks)
Kód: MA-282118
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Materiál: kov. Náhradní čepelky do škrabky na sklokeramickou desku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Škrabky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8592381142254 |
| Hloubka přepravní: | 4,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,01 kg |
| Objem přepravní: | 0,001125 dm3 |
| Šířka přepravní: | 2,5 cm |
| Výška přepravní: | 0,1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
