Tekutina AQUA KEM je speciální náplň pro odpadní nádrž toalety. Aqua KEM poskytuje silnou dezodorizaci, zabraňuje tvorbě plynu, pomáhá rozpustit odpad pro vylití a udržuje nádobu čistou. Potlačuje nepříjemné pachy. Snižuje tvorbu plynů. Podporuje rozkládání pevných částí a toaletního papíru, což vede ke snazšímu vyprazdňování nádrže. Udržuje odpadní nádrž čistou. Pro dosažení lepších výsledků je možné používat společně s Thetford Campa Rinse (účinná tekutina do splachovací nádržky) a Thetford Aqua Soft (rychle se rozkládací toaletní papír). Jedná se o náplň do chemického wc bez formaldehydu. Objem 2 litry - ekonomické balení. Už přes 35 let firma Thetford vyvíjí účinné chemické prostředky do přenosných toalet, díky nim mobilní záchody fungují bezchybně. Pro snížení rizika poškození, problémům při vyprazdňování a předčasnému opotřebení doporučujeme používání chemických tekutin Campa Green, Campa Rinse a Aqua Kem. Kromě toho, že přípravky chrání WC tak ho také udržují hygienicky čisté a svěží. Lahve jsou vybaveny odměrkou pro snadné a správné dávkování. Chemické přípravky jsou vysoce koncentrované a proto je potřeba přilívat vždy pouze malé množství jednotlivých látek. Návod na použití: Použijte 120 ml na 20 l objemu odpadní nádrže a přilejte 2-3 l vody. Doplňujte každých 4 až 5 dnů. Vždy vyprazdňujte nádrž na určeném místě a pak ji důkladně vypláchněte čistou vodou. Skladujte Aqua Kem Blue na chladném a suchém místě, které je chráněné před slunečním světlem. Vyrobeno v USA.


Zákazníci ke zboží zakoupili

Právě prodáno

R&B Mědílek V100276 Zdravá lahev Sovičky 1 l Silvie, Havířov - Podlesí Před 8 min.

R&B Mědílek V050293 Zdravá lahev Rebelka 0,5 l Veronika, Před 13 min.

Peugeot 2/33293 Set mlýnků na pepř a sůl Tahiti hnědý 15 cm Anna, Brno Před 15 min.

Orion Plech smaltovaný 42x37x7,5 cm Břetislav, Liberec Před 31 min.

R&B Mědílek V100270 Zdravá lahev Vážky 1 l Irena, Myslejovice Před 35 min.

Tescoma GrandChef 428280 Obracečka s otvory Jaroslava, Bohumín 1 Před 53 min.

Houbička MAGIC NANO  5 ks Nataša, Přerov Před 1 hod.

Odkapávač plastový s podnosem krémový 39,5x39,5 cm Iva, Brno Před 1 hod.

Naběračka nerezová s háčkem Toner 500ml Miloš, Hluboká nad Vltavou Před 1 hod.

Belis 45018-034DACX5 Miska smaltovaná bílý puntík 18 cm Martina, Praha 8 Před 1 hod.

Navštívené produkty

Provozovatel webu, Roman Haering - Kuchyňské Potřeby, se sídlem Nám. 17. listopadu 298, Příbram, 261 01, IČ: 48565164, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

E-shop funguje i během karanteny, zboží odesíláme bez zpoždění. Zároveň jsme na doporučení vlády ČR omezili možnosti dobírky. Děkujeme za pochopení.