Přenosná toaleta Campa Potti Excellence - klenot mezi přenosnými toaletami vyrobený v USA. Campa Potti Excellence plně odpovídá verzi s jiným značením toalety Porta Potti Excellence. Dodavatel má sklad namixovaný, proto můžete obdržet WC s potiskem Porta Potti Excellence. Campa Potti Excellence, přesně a do posledního detailu odráží znalosti a zkušenosti svých výrobců. Od ostatních toalet se liší nejen jedinečným designem, ale i svým tvarem a výškou sezení, na kterou jste zvyklí z domácích toalet. V kombinaci s větší plochou sezení je Campa Potti Excellence pohodlná pro všechny věkové kategorie. Přenosný záchod Campa Potti Excellence se díky svému luxusnímu vzhledu hodí kamkoliv, je vhodný do bytu, na zahrady nebo na chaty. A protože se přenosné WC Cama Potti hodí do jakékoliv místnosti v domácnosti, je vhodné pro všechny věkové kategorie, dokonce i pro nemocné lidi. Výhody mobilního WC Campa Potti Excellence Vynikající kvalita dosažená díky 35 letům zkušeností s mobilními sanitárními potřebami výrobce Thetford Toaleta s inovativním designem Netradiční tvar a výška sedátka, na kterou jste zvyklí z domácích toalet Integrovaný ovládací panel s pumpičkou, jednotkou pro doplňování vody a ukazatelem naplnění splachovací nádrže Indikátor naplnění odpadní nádrže Integrovaný držák toaletního papíru Tlačítko pro pohodlné vyprazdňování odpadní nádrže bez cákání Integrovaný zamykací kryt (pro pohodlné přednášení toalety) Promyšlený design toalety nabízí integrovaný ovládací panel s pístovou pumpou, nádrží na vodu, indikátor naplnění splachovací nádrže (A). Tento indikátor a indikátor naplnění odpadní nádrže (B), Vás informují, kdy je potřeba doplnit nádrž na vodu a kdy vyprázdnit odpadní nádrž. Campa Potti Excellence je navíc vybaven držákem na toaletní papír (C). Jak Campa Potti Excellence pracuje? Toaleta se skládá ze dvou sekcí: vyšší sekce je kombinací nádrže splachovací vody a záchodové mísy s odnímatelným sedátkem a krytem. Spodní sekce je nádrž s odpadem. 1. Dvě části toalety lze k sobě snadno přichytit i odendat pomocí spony na zadní straně toalety. 2. Přidání správného množství chemické tekutiny do odpadní nádrže skrz otočnou odpadní rouru je velmi snadné.  3. Vodní nádrž lze snadno doplnit odendáním uzávěru a nasazením trychtířku na vodu. 4. Vodu a splachovací přípravek lze lít přímo do nádržky. Indikátory hladiny splachovací a odpadní nádrže, kterým je Campa Potti Excellence vybaven Vám přesně řeknou, kdy vyprázdnit odpadní nádrž (5) a kdy doplnit nádrž na vodu (6). 7. Spodní díl – odpadní nádrž lze snadno přenášet. 8. Přenosné WC Campa Potti Excellence je vybaveno unikátní zabudovanou rotační odtokovou rourou, díky které je vyprazdňování záchodu tak snadné, jak jen může být. Není potřeba rozebírat nebo čistit jednotlivé části. Tlačítko pro ventilaci na odpadní nádrži zabraňuje nepříjemnému cákání při vyprazdňování nádrže. Zarážka na odpadní nádrži pohodlně drží výpustní rouru ve správné pozici, díky tomu lze snadno opět spojit obě části toalety.


Zákazníci ke zboží zakoupili

Právě prodáno

Nástěnné hodiny RŮŽE 34 cm Milan, Liberec Před 16 min.

Keramický džbán Martin 2,5 l Veronika, Podebrady Před 31 min.

Banquet GRANITE kastrol 20cm+pokl. Marta Lekovičová, Před 36 min.

Korkové prostírání kulaté 29,7 cm 4 ks Blažena, Čelákovice Před 42 min.

NanoBox 2 l Jitka, Milevsko Před 1 hod.

MARCATO strojek na nudle ATLAS 150 Anton, Brno Před 1 hod.

Skleněný džbán Teo 2,5l Tescoma 646626 Karolína, Bludov Před 1 hod.

Tescoma Souprava pro přípravu krémového sýru Della Casa (643120) Magdaléna, Planá nad Lužnicí Před 1 hod.

Orion Silikonová forma beránek mini 19x14x3cm Radka, Nový Bor Před 1 hod.

Universální podložka Delícia 45x30 skládací Tescoma 630724 Hana, Otrokovice Před 2 hod.

Navštívené produkty

Provozovatel webu, Roman Haering - Kuchyňské Potřeby, se sídlem Nám. 17. listopadu 298, Příbram, 261 01, IČ: 48565164, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

E-shop funguje i během karanteny, zboží odesíláme bez zpoždění. Zároveň jsme na doporučení vlády ČR omezili možnosti dobírky. Děkujeme za pochopení.