Přenosné WC Campa Potti Excellence se hodí kamkoliv, je vhodný do bytu, na zahrady nebo na chaty či do karavanu. V kombinaci s větší plochou sezení je Campa Potti Excellence pohodlná pro všechny věkové kategorie, vhodný je též i pro nemoncné lidi. Systém splachování pístový (pístová pumpička), jednotkou pro doplňování vody a ukazatelem naplnění splachovací nádrže, indikátor naplnění odpadní nádrže a integrovaný držák toaletního papíru zajistí Vaší 100% spokojenost a správný chod WC.

Na toaletě dále najdete tlačítko pro pohodlné vyprazdňování odpadní nádrže bez rozstřikování, zamykací kryt (pro pohodlné přednášení toalety), nádrž na vodu. Indikátor naplnění splachovací a odpadní nádrže Vás informují, kdy je potřeba doplnit nádrž na vodu a kdy vyprázdnit odpadní nádrž.

Jak Campa Potti Excellence pracuje? Toaleta se skládá ze dvou sekcí, které jsou spojeny sponou na zadní části: horní sekce je kombinací nádrže splachovací vody a záchodové mísy s odnímatelným sedátkem a krytem. Spodní sekce je nádrž s odpadem. Přidání správného množství chemické tekutiny do odpadní nádrže skrz otočnou odpadní rouru je velmi snadné. Vodní nádrž lze snadno doplnit odendáním uzávěru a nasazením trychtířku na vodu. Vodu a splachovací přípravek lze lít přímo do nádržky. Indikátory hladiny splachovací a odpadní nádrže, kterým je Campa Potti Excellence vybaven Vám přesně řeknou, kdy vyprázdnit odpadní nádrž a kdy doplnit nádrž na vodu. Spodní díl – odpadní nádrž lze snadno přenášet. Není potřeba rozebírat nebo čistit jednotlivé části. Tlačítko pro ventilaci na odpadní nádrži zabraňuje nepříjemnému rozstřikování při vyprazdňování nádrže. Zarážka na odpadní nádrži pohodlně drží výpustní rouru ve správné pozici, díky tomu lze snadno opět spojit obě části toalety.

Při použití chemických přenosných WC doporučujeme vždy používat rozkladový papír, který se v kombinaci s rozkladovou chemií rozloží do poslední části. Používání jiných, než rozkladových papírů bude způsobovat ucpávání otvoru spojujícího odpadní nádrž a toaletní mísu, u pokročilejších toalet zabraňuje běžný nerozkladový papír správné funkci indikátoru hladiny odpadní nádrže. Výrobce doporučuje používat pouze originální chemie Thetford, která je silně koncentrovaná, stačí pouze malé množství. Záruka 2 roky.

Přenosná toaleta plně odpovídá verzi s jiným označením toalety Porta Potti Excellence. Dodavatel má sklad namixovaný, proto můžete obdržet WC s potiskem Porta Potti Excellence.

Rozměry: 45,8 x 38,8 x 45,0 cm, výška sedátka 44,3cm, objem sběrné odpadní nádrže 21l, objem nádrže hladiny splachovací vody 15l, čistá hmotnost 5,5kg.


Zákazníci ke zboží zakoupili

Právě prodáno

Kopist 150cm Dřevotvar družstvo Vladimír, Dýšina-Nová Huť Před 1 hod.

Mlýnek na sůl Peugeot Daman akryl/nerez 21cm 25458 Sebastien, Praha Před 3 hod.

Valcha pozinkovaná Šárka, Cítov Před 3 hod.

Lívanečník Napoli 26 cm Tomáš, Domažlice Před 3 hod.

Lamart LT7028 Skleněná konvice s filtrem Verre zelená 1,5 l Magdaléna, Uherský Ostroh Před 3 hod.

R&B Mědílek V070406 Zdravá lahev Teens 0,7 l Radka, Frymburk Před 4 hod.

Litinová plotýnka pro plynové sporáky průměr 210 mm Tomáš, Praha-Dolní Počernice Před 4 hod.

Florentyna zapékací mísa 2000ml Christo Lenka, Chroustovice Před 4 hod.

Tescoma Delícia SiliconPrime 629448 Silikonový vál s klipem 50x40 cm Jana, Chýně Před 4 hod.

Ocílka Fischer plochá KDS 30cm Josef, Skuhrov nad Bělou Před 4 hod.

Navštívené produkty

Provozovatel webu, Roman Haering - Kuchyňské Potřeby, se sídlem Nám. 17. listopadu 298, Příbram, 261 01, IČ: 48565164, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím