Přenosná toaleta Porta Potti Excellence Electric - nejkomfortnější varianta vybavená elektrickým splachováním. Vybaveno elektrickou pumpou pro pohodlné splachování stisknutím pouhého tlačítka. Nejmodernější technologie z USA. Porta Potti Excellence Electric, přesně a do posledního detailu odráží znalosti a zkušenosti svých výrobců. Od ostatních toalet se liší nejen jedinečným designem, ale i svým tvarem a výškou sezení, na kterou jste zvyklí z domácích toalet. V kombinaci s větší plochou sezení je Porta Potti Excellence Electric pohodlná pro všechny věkové kategorie. Přenosný záchod Porta Potti Excellence Electric se díky svému luxusnímu vzhledu hodí kamkoliv, je vhodný do bytu, na zahrady nebo na chaty. A protože se přenosné WC Cama Potti hodí do jakékoliv místnosti v domácnosti, je vhodné pro všechny věkové kategorie, dokonce i pro nemocné lidi. Chemický záchod Porta Potti Excellence Electric vyhrál prestižní ocenění Damae Design Award a IBEX Innovation Award.  Výhody mobilního WC Porta Potti Excellence Electric Vynikající kvalita dosažená díky 35 letům zkušeností s mobilními sanitárními potřebami výrobce Thetford Toaleta s inovativním designem Netradiční tvar a výška sedátka, na kterou jste zvyklí z domácích toalet Integrovaný ovládací panel se splachovacím čudlíkem, jednotkou pro doplňování vody a ukazatelem naplnění splachovací nádrže Indikátor naplnění odpadní nádrže Integrovaný držák toaletního papíru Tlačítko pro pohodlné vyprazdňování odpadní nádrže bez cákání Integrovaný zamykací kryt (pro pohodlné přednášení toalety) Promyšlený design toalety nabízí integrovaný ovládací panel s elektrickou pumpou, nádrží na vodu, indikátor naplnění splachovací nádrže (A). Tento indikátor a indikátor naplnění odpadní nádrže (B), Vás informují, kdy je potřeba doplnit nádrž na vodu a kdy vyprázdnit odpadní nádrž. Porta Potti Excellence Electric je navíc vybaven držákem na toaletní papír (C). Jak Porta Potti Excellence Electric pracuje? Toaleta se skládá ze dvou sekcí: vyšší sekce je kombinací nádrže splachovací vody a záchodové mísy s odnímatelným sedátkem a krytem. Spodní sekce je nádrž s odpadem. 1. Dvě části toalety lze k sobě snadno přichytit i odendat pomocí spony na zadní straně toalety. 2. Přidání správného množství chemické tekutiny do odpadní nádrže skrz otočnou odpadní rouru je velmi snadné. 3. Vodní nádrž lze snadno doplnit odendáním uzávěru a nasazením trychtířku na vodu. 4. Vodu a splachovací přípravek lze lít přímo do nádržky. Indikátory hladiny splachovací a odpadní nádrže, kterým je Porta Potti Excellence Electric vybaven Vám přesně řeknou, kdy vyprázdnit odpadní nádrž (5) a kdy doplnit nádrž na vodu (6). 7. Spodní díl – odpadní nádrž lze snadno přenášet. 8. Přenosné WC Porta Potti Excellence Electric je vybaveno unikátní zabudovanou rotační odtokovou rourou, díky které je vyprazdňování záchodu tak snadné, jak jen může být. Není potřeba rozebírat nebo čistit jednotlivé části. Tlačítko pro ventilaci na odpadní nádrži zabraňuje nepříjemnému


Zákazníci ke zboží zakoupili

Právě prodáno

Dortová a bábovková forma s nepřilnavým povrchem 22cm Piotr, Praha Před 6 min.

R&B Mědílek Zdravá láhev V100267 BIKE 2K19 1,0l Simona, Praha 4 Před 17 min.

Dortová a bábovková forma s nepřilnavým povrchem 22cm Hanka, Nelahozeves - Lešany Před 20 min.

Řeznická pilka na maso a kosti 5257 Žaneta, Vojkovice Před 22 min.

Digitální teploměr maximo-minimální Petr, Proseč u Skutče Před 37 min.

Nástěnné hodiny RŮŽE 34 cm Milan, Liberec Před 55 min.

Keramický džbán Martin 2,5 l Veronika, Podebrady Před 1 hod.

Banquet GRANITE kastrol 20cm+pokl. Marta Lekovičová, Před 1 hod.

Korkové prostírání kulaté 29,7 cm 4 ks Blažena, Čelákovice Před 1 hod.

NanoBox 2 l Jitka, Milevsko Před 2 hod.

Navštívené produkty

Provozovatel webu, Roman Haering - Kuchyňské Potřeby, se sídlem Nám. 17. listopadu 298, Příbram, 261 01, IČ: 48565164, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

E-shop funguje i během karanteny, zboží odesíláme bez zpoždění. Zároveň jsme na doporučení vlády ČR omezili možnosti dobírky. Děkujeme za pochopení.