chladič na víno 4l nerez
Kód: MA-386233
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Chladič na víno 4 l, nerez. objem: 4 l materiál: nerez Nádoba na chlazení vína či sektu, pomůže udržet nápoj při servírování delší dobu ve správné teplotě. Ucha pro pohodlné přenášení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 8711295747588 |
| Barva: | stříbrná |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,375 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 6,468 dm3 |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Typ barman: | Chladiče |
| Výška přepravní: | 21 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
