chlebovka 36x24x15cm AKCENT nerez
Kód: MA-287380
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Chlebovka 36 x 24 x 15 cm, AKCENT, nerez. rozměry: 36 x 24 x 15 cm materiál: nerez Nerezový chlebník AKCENT slouží k uchovávání všech druhů pečiva. Povrchová úprava lesk, typ nerezové oceli: 201, síla nerezi 0,30 mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlebovky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.91 kg |
| EAN: | 8591022363102 |
| Hloubka přepravní: | 36 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,91 kg |
| Objem přepravní: | 12,96 dm3 |
| Šířka přepravní: | 24 cm |
| Výška přepravní: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
