chlebovka 39x28x18cm dřev.dub lakovaná
Kód: MA-240365
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dřevěná chlebovka 39 x 28 x 18 cm, dub, lakovaná. rozměry (Š x H x V): 39 x 28 x 18 cm materiál: dřevo - dub lakovaná Praktická chlebovka je vynikající pro uložení všech druhů pečiva, zabraňuje jeho nežádoucímu vlhnutí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlebovky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 8594974018014 |
| Barva: | béžová |
| Celkový objem: | 0 l |
| Druh boxu: | chlebníky |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,5 kg |
| Materiál: | dřevo |
| Objem přepravní: | 24,8 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka přepravní: | 31 cm |
| Výška přepravní: | 40 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
