chlebovka 40x27,5x16,5cm dřev.světlá borovice
Kód: MA-267208
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Chlebovka 40 x 27,5 x 16,5 cm, dřevěná, světlá borovice. rozměry: 40 x 27,5 x 16,5 cm materiál: borovicové dřevo Dřevěný chlebník slouží k uchovávání všech druhů pečiva. Chlebník je vyroben z borovicového dřeva v přírodní barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlebovky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 8591022486528 |
| Hloubka přepravní: | 40 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,5 kg |
| Objem přepravní: | 17,82 dm3 |
| Šířka přepravní: | 27 cm |
| Výška přepravní: | 16,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
