chlebovka 43,5x27,5cm HOME ocel
Kód: MA-327026
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Chlebovka 43,5 x 27,5 x 18,5 cm, HOME, ocel. rozměry: 43,5 x 27,5 x 18,5 cm materiál: ocel síla plechu 0,30 mm Chlebník HOME je určený k uchovávání všech druhů pečiva.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlebovky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 8591022488997 |
| Hloubka přepravní: | 44 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,3 kg |
| Objem přepravní: | 22,176 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 18 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
